Hakkımızda

Tüm dünyada hızla gelişen seyahat endüstrisinin en önemli parçalarından birisi olan uçak bilet satışı, IATA üyesi olan acentamızın yoğunlaştığı konuların başında gelmektedir. En iyi hizmeti sunmak amacıyla, Türk Hava Yolları-Troya, Start-Amadeus ve Sabre gibi uluslararası ve ulusal bazda en gelişmiş bilgisayar ve rezervasyon sistemlerini kullanmaktayız. Deneyimli arkadaşlarımız, sahip olduğumuz bilgi birikimi, size, en uygun koşullarda seyahat etmenizi sağlayacak organizasyonları hazırlayacaklardır. 5 Mayıs 2018 tarihinden buyana hizmet vermeye başladığımız Maidan İş ve Yaşam Merkezi’nde ürün yelpazemize Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Sunexpress ile birlikte TCDD Tren biletlerinin de satışını ekledik.

Temel amacımız, ihtiyacınız olan hizmetin zamanında, eksiksiz ve kaliteli bir şekilde sağlanmasıdır.

Şirketimiz, Tal Hotels, Hotelspro, Bedsonline, Sabre ve Amadeus sistemleri üzerinden yurt dışı otel ve araç kiralama hizmeti vermektedir. Seyahatleriniz ve organizasyonlarınız ile ilgili düzenlemelerde yardımcı olabilmeyi umarız.

Şirketimizin kurulduğu günden bu yana bozmadığı prensipleri doğrultusunda firmaların cirolarına bakılmaksızın verilen hizmetlerde hiç bir indirim yapılmamaktadır, ancak müşterilerimize talep etmiş oldukları servisi zamanında ve en ekonomik koşullarda vermek de bu prensipler arasındadır.

Ayrıca, havayollarından ve otellerden alabileceğimiz indirimli ya da özel fiyatlar piyasa fiyatlarından ucuz olsa bile, bu indirimler müşterilerimiz lehine uygulanmaktadır. Söz konusu olabilecek ücretsiz uçak biletleri ve otel konaklamaları doğrudan müşterilerimize yansıtılmaktadır.

Çalışma saatlerimiz;

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Cumartesi
09:00 - 16:00

Adres: Maidan İş ve Yaşam Merkezi Mustafa Kemal Mah. 2118. Cadde No:4 B Blok Kat:2 Ofis No:3 Çankaya / Ankara • Tel: 0312 541 18 80 • Faks: 0312 541 18 90 • E-mail: pinto@pinto.com.tr
Web Tasarım:AdaNET